Vítejte na stránkách Studentské články

Vítejte na našich stránkách. Slouží k publikování vašich článků, ať již těch, které jste do novin odeslali, nebo takových, které chcete uveřejnit pouze na této stránce. Web je určen také k tomu, abyste zjistili, co píší ostatní a co si myslí o vašich článcích.
Názory uvedené v příspěvcích nemusí vyjadřovat oficiální stanovisko ředitelství školy.

Nebojte se uveřejňovat a komentovat. Nikdo vám hlavu neutrhne :-)

lodka-noviny(1).gif
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5681"
Ahoj tento článek jsem napsala na blog http://random147.blog.cz/
na týdení téma "Padesát odstínů.." a ráda bych věděla, co si kdo o něm myslí.Zde je :
Bez síly,bez chutě k čemukoliv.Ležím.Už se ani nesnažím pochopit proč a jak se to stalo.Pomalu zavíram oči a usínam.
Představuji si,jak ke mně přijde, podá mi svou krásnou,velkou ruku s dlouhými prsty,které sice mají okousané nehty, ale přesto když se propletou mýmy,citím pocit bezpečí a radosti.V hlavě slyším jeho smích,ten mi nezněl nějak krásně,ale ja ho zbožňovala stejně tak,jako jeho uklidňující hlas.Pohled do jeho svádějících, matoucích a obyčejně modrých očí byl k nezaplacení.Měl tak nevkusné vlasy, se kterýma jsem si rada hrala a když jsem k nim čuchla, nebyla to nějaká nádherná vůně,ale byla jeho.Co jsem na něm milovala to nevím,vím jen,že když byl semnou a obejmul mě, byla jsem v bezpečí a cítila jsem se tak šťastně,že bych ho nejradši nikdy nepřestala líbat a nepustila ho z náruče.
Vzápětí se probouzím a uvědomuji si jaká je realita.Nezbývá mi nic jiného,než vybrat odstín šedi na jeho náhrobek.
Procházím se okolo rozkvétající krajiny, je to tu jako v ráji - těžko si představujeme ráj, neboť každý má svou představu, co je to ráj? Nebe je blankytné, sem tam nějaký mráček - každý má svůj specifický tvar, jímž láká mnohé pozorovatele, zvědavé na zázraky tohoto neobyčejného světa. Pod oblohou světlou jako nejčistší sníh, si vesele poskakují srnky, králíci a další zvěř. Květiny různých barev, většinou pestrých, se střídavě otevírají a zavírají, vypadají, jako by se každou chvíli měly probrat k životu.
Setmělo se. Všechna červeň, modř, všechny ty pestré barvy najednou chytly nádech šedé, až do černa. Zamlžilo se mi před očima... Ztrácím se v neznámu, ráj zmizel, už tu není a já nevím, kudy kam - ztrácím se a netuším, kde je východ z tohoto (ne)hezkého světa, co je to vlastně za svět? Vždyť ho neznám, až doteď jsem se tu cítila v bezpečí, ale vlastně proč? Vždyť bych se měla bát míst, která mi otevřou své brány, aniž by se mě ptala: "Chcete vstoupit?" Bylo by to až moc jednoduché, takhle se dostat na to rádoby "krásné" místo, které mi zpočátku tak výrazně připomínalo ráj. Následovala chvilka ticha, poté hlasité cinknutí, znělo to jako zvon, jako kostelní zvon, doslova..."Bum!" ozvalo se znovu a já jsem sebou trhla, sedla jsem si na studenou, promoklou zem, uvízla jsem v úvahách. Jak se tu tak najednou mohl vzít déšť? Před chvilkou bylo tak jasné nebe, tak jak? Jak je možné, že je tu taková zima? Tma, temnota, bolest, strach, přecitlivělost, zvuky... Opravdu, opravdu děsivé zvuky.
Další rána. Hlavu jsem položila mezi kolena a snažila se marně přesvědčit sama sebe i to neznámo okolo, aby roztáhlo svůj plášť, přeci to nemůže být pravda, musím jen probudit to světlo, aby se mi otevřelo, aby pohltilo tenhle neuvěřitelný svět, který je jistě jen čirým výplodem mé fantazie, která nechtěně vyklouzla na povrch, muselo to tak bý
Sem pište svoje fejetony, povídky, atp.
27.11.2014 15:01:15
admin.clanku
1

Jak se vám líbí tyto stránky?

Hodně, se mi líbí (23 | 42%)
Ano, líbí... (9 | 17%)
Moc se mi nelíbí (6 | 11%)
Vůbec se mi nelíbí (16 | 30%)
Jen dobrý autor ví, jak špatně píše.
Leonid Nikolajevič Andrejev

Umělec nepotřebuje kritiku. Umělec potřebuje ocenění. Když potřebuje kritiku, není to umělec.
G. Steinová

Knihami jsme spojeni s duchy všech národů a dob. V dobře vybrané knihovně jsme jako ve věčnosti.
Tomáš Garigue Masaryk
kniha.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one